Zákaznícka podpora:+420312313800podpora@surtep.cz
Mena
EUR
Jazyk
Slovenčina

Attems Ribolla Gialla 0,75l 2016

Kód: W41
Neohodnotené
€10,32 / ks €8,53 bez DPH
Skladem (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.02.2025
Možnosti doručenia

Vyrábí se ze 100% hroznů Ribolla Gialla, sklizených pouze ručně koncem září. Fermentace probíhá v nerezových tancích při kontrolované teplotě po dobu cca 18 dní, následuje macerace v kontaktu se slupkami po dobu 12 hodin.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemné vůně bílých jarních květin a ovocných sadů se linou nosem, zatímco čerstvé lehké chuťové buňky si užívají chuť žluté broskve a jablka.

Venezia Giulia Ribolla Gialla z vinařství Attems se zrodila na vinicích Lucinico, které se nacházejí v oblasti Collio Goriziano a Isonzo, na kopcích Friuli Venezia Giulia.

Vyrábí se ze 100% hroznů Ribolla Gialla, sklizených pouze ručně koncem září. Fermentace probíhá v nerezových tancích při kontrolované teplotě po dobu cca 18 dní, následuje macerace v kontaktu se slupkami po dobu 12 hodin.

Tato Ribolla Gialla je brilantní víno slámově žluté barvy s lehce zlatavými odlesky. Nos má éterickou a jemnou květinovou vůni. Chuť je svěží a elegantní, s příjemnými tóny tropického ovoce, žluté ryby a hrušky, následované lehkými tóny břízy a květů kaštanu. Celkově je příjemně harmonický a s pozoruhodnou chutí v závěru.

Perfektní k zeleninovým koláčům a slaným koláčům, je ideální kombinovat s prvními chody a předkrmy. Závěr je ostrý a čistý.

Dodatočné parametre

Kategória: Bílé víno
Hmotnosť: 0.75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz